Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

galeria

dystans tresc

Nieformalna jest prywatną galerią sztuki współczesnej. Właścicielkami są Ewa Cieślak i Urszula Kominek-Makaruk. Działalność rozpoczęłyśmy w listopadzie 2007 roku.

Głównym założeniem galerii jest prezentacja i promocja sztuki współczesnej z dużym naciskiem na grafikę i malarstwo.

Prezentujemy twórców cenionych ze względu na ich ugruntowaną pozycję artystyczną i bogaty dorobek twórczy, jak również zdolnych i obiecujących artystów najmłodszego pokolenia. Chętnie podejmujemy współpracę z młodymi, którzy z nami chcą rozpocząć swą artystyczną drogę.
Pracując nad profilem galerii zainteresowania nasze skupiłyśmy głównie na prezentowaniu i promowaniu polskiej sceny artystycznej. Chętnie prezentujemy także artystów polskiego pochodzenia mieszkających na stałe za granicą, mniej znanych w Polsce ale niezwykle wartościowych.

Oferujemy malarstwo, grafikę, rzeźbę, ceramikę i fotografię oraz unikatową biżuterię autorską.

Organizujemy wystawy, spotkania i wieczory artystyczne. Jesteśmy również otwarte na wspólną realizację pomysłów naszych Partnerów i Klientów.

Naszym celem jest, by nasi Goście i Klienci mieli możliwość odnaleźć w naszej ofercie

coś dla siebie.

pusty_paski.jpg