Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

aktualnosci

dystans tresc

patrycja todo

Patrycja Todo
fotograf, poetka urodzona w Warszawie w 1971roku.
Pod koniec lat 80-tych wyemigrowała
do holenderskiego Maastricht gdzie
w krótkim czasie stała się współwłaścicielką galerii sztuki dawnej "Visiona". Absolwentka belgijskiego Uniwersytetu
w Liege, wydziału Historii Sztuki i Archeologii. Od 1997 mieszka na stałe we Francji. W latach 1998-2001 prezes spółki francusko-polskiej produkującej reklamy wielko formatowe. Od 2001 poświęciła się rodzinie i twórczości artystycznej - fotografii i pisarstwu.
W 2006 laureatka , I nagrody, w ogólnopolskim konkursie "Polaków wiersze własne " organizatorem, którego było Wydawnictwo Literackie w Krakowie. Współautorka fotografii artystycznych
do kalendarza dla Wydawnictwa Oświatowego w Gdańsku. W kwietniu 2008 roku bierze udział w międzynarodowej wystawie Emocjonalistów "Art. In Nature IV"
w Nowym Jorku.

Prowadzi  blogi poświęcone fotografii, poezji,  i Francji. Doceniane przez redakcję Gazety.pl, często są publikowane i polecane na stronach głównych tego portalu w Internecie.

  akordeonow   akordeonow mczysciec memigranci wracamy mkruchy moment zakochania mlato moddech mpamietnik julii msolista m
         
         
pusty_paski.jpg